December 2012
<
>
SMTWTFS
2526272829301
238
9101112131415
162122
2324262729
3112345


   Print
 Dec 4, 2012 (Tue)23:00
 Manie JacksonLocation: Klerksdorp

Portugese Saal, Klerksdorp

Tyd: 19:00

Kontak: ALTUS,  0732483104)

 Dec 4, 2012 (Tue)23:00
 Manie JacksonLocation: Vanderbijlpark

Pioneerhuis, Vanderbijlpark

Tyd: 15:00

 Dec 5, 2012 (Wed)23:00
 Manie JacksonLocation: Orkney

Callie's Corner, Orkney

Tyd: 19:00

 Dec 6, 2012 (Thu)23:00
 Manie JacksonLocation: Vanderbijlpark

Sharkytown, Vanderbijlpark

Tyd: 19:00

 Dec 7, 2012 (Fri)23:00
 Manie JacksonLocation: Grootvlei

Plaas 10km buite Grootvlei

Tyd: 19:00

50ste Verjaarsdag
 Dec 17, 2012 (Mon)23:00
 Manie JacksonLocation: Swadini

Forever Resort, Swadini

Tyd: 19:00

Kontak: ALIDA LE GRANGE 0828393677 - 015 7955172

 Dec 18, 2012 (Tue)23:00
 Manie Jackson 

Bakgat Toer

Kontak: PLATINUM PROMOSIES

 Dec 19, 2012 (Wed)23:00
 Manie Jackson 

Bakgat toer

Kontak: PLATINUM PROMOSIES

 Dec 20, 2012 (Thu)23:00
 Manie Jackson 

Bakgat Toer

Kontak: PLATINUM PROMOSIES

 Dec 25, 2012 (Tue)23:00
 Manie JacksonLocation: Hentiesbaai, Namibië

De Duine Hotel, Hentiesbaai, Namibië

Kontak: JOHAN  VENTER, 048 1124 1181

 Dec 28, 2012 (Fri)23:00
 Manie JacksonLocation: Vanderbijlpark
B-Day Party, Sharkytown, Vanderbijlpark
Tyd: 20:00
 Dec 30, 2012 (Sun)23:00
 Manie JacksonLocation: Vanderbijlpark
Saloon Oujaarsdans, Vanderbijlpark
Tyd: 19:00


  


calendars count :  

administrator